MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 8605373
*
nr 860 5373
Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, ek
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 november 2013
kl 18:54:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 11:50:17
1
100 kr
14/11 12:20:06
2
300 kr
18/11 10:47:53
3
200 kr
18/11 18:47:28
4
300 kr
18/11 18:49:12
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kontorsstol sekelskifte skrivbordsstol stol stolar tidigt 1900-tal
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:24
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:08
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:42
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:44
-
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:47
*
Skrivbordsstol
nr 860 5373
Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, ek
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 11:50:17 | 1 | 100 kr |
14/11 12:20:06 | 2 | 300 kr |
18/11 10:47:53 | 3 | 200 kr |
18/11 18:47:28 | 4 | 300 kr |
18/11 18:49:12 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kontorsstol sekelskifte skrivbordsstol stol stolar tidigt 1900-tal
-
5063 Bankett
omkring 1900, bemålad. Längd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:24 -
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:08 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:42 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:44 -
5180 Emmafåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:47